Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / 2013-2012 / -44.5 LB
(Main Area)
Girls / White / 2010 - 2011 / -63LB
(Main Area)
A-19
Gotowy
Tamara Castillo
FFK - Desamparados
Monserrat Monge
Girls / White / 2011 - Mighty-Mite 3 / Light
(Main Area)
A-10
Gotowy
Camila Romero Zuñiga
FFK - Desamparados
Catalina Cordero Alliance Costa-Rica
Boys / White / 2004-2005 / -140LB
(Main Area)
A-75
Gotowy
Angel Umaña
Lifting Hands
Emanuel Hernandez FFK - Desamparados
Boys / White / 2006-2007 / -100LB
(Main Area)
A-55
Gotowy
Steve Morera Ureña
MAURO SERGIO BJJ
Adrian Campos FFK - Desamparados
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Middle / -67LB
(Main Area)
B-14
Gotowy
Josué Monge
Tomás Kailani Elizondo Bello Pura Vida Bjj
Boys / Grey / 2008 - Pee-wee 3 / Heavy
(Main Area)
B-17
Gotowy
Romeo Latigue Loisel
Pura Vida Bjj
Carlo Alvarez Alvarado
Boys / Yellow / 2005 - Junior 3 / Ultra-Heavy
(Main Area)
B-52
Gotowy
Caio Worbs
Pura Vida Bjj
Marcelo Espinosa Athletic Advance
Girls / Grey / 2007 - Junior 1 / Light
(Main Area)
B-38
Gotowy
Kaila Abrahao
Tamarindo Jiu Jitsu Academy
Nayelis Rodriguez Pura Vida Bjj
Boys / Grey / 2008-2009 / Light / -73.5
(Main Area)
Boys / Absolute / 2006-2007 / -95LB
(Main Area)
B-49
Gotowy
Santiago Jimenez Solorzano
Athletic Advance
Bar Dekel Pura Vida Bjj
Boys / Grey / 2009 - 2008 / Feather / -67LB
(Main Area)
B-1
Gotowy
Alejandro Ramirez
Gael Sequeira Porras FFK - Desamparados Wygrana na punkty - 03:00
Boys / White / 2013-2012 / -44.5 LB
(Main Area)
A-1
Gotowy
Samuel Goncalves
Wygrana na punkty - 03:00
Antonio Segura Miranda
Boys / Grey / 2009 - 2008 / Feather / -67LB
(Main Area)
B-2
Gotowy
André Weirich
Wygrana na punkty - 03:00
Carlos Zambrana Corpo São BJJ • Roger Coelho BJJ
Boys / White / 2013 - 2012 / Light / -53LB
(Main Area)
A-4
Gotowy
Sebastian Acuña
Kaino Offer Alliance Costa-Rica Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Feather / 52LB
(Main Area)
B-3
Gotowy
Sebastian Castro
Corpo São BJJ • Roger Coelho BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Samuel Castro Marchena FFK - Desamparados
Boys / White / 2013-2012 / -44.5 LB
(Main Area)
A-2
Gotowy
Samuel Goncalves
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Antonio Segura Miranda
Boys / Grey / 2009 - 2008 / Feather / -67LB
(Main Area)
B-4
Gotowy
Alejandro Ramirez
Carlos Zambrana Corpo São BJJ • Roger Coelho BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Boys / White / 2013 - 2012 / Light / -53LB
(Main Area)
A-5
Gotowy
Juan Pablo Gutierrez Dominguez
Thiago Carrillo López FFK - Desamparados Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Feather / 52LB
(Main Area)
B-5
Gotowy
Niv Dekel
Pura Vida Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Adrian Gabriel Arauz Moreno FFK - Desamparados
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Feather / 52LB
(Main Area)
B-6
Gotowy
Sebastian Castro
Corpo São BJJ • Roger Coelho BJJ
Aaron Chaves Sanchez FFK - Desamparados Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Feather / 52LB
(Main Area)
B-8
Gotowy
Niv Dekel
Pura Vida Bjj
Wygrana na punkty - 03:00
Alessandro Marchena Lopez FFK - Desamparados
Boys / White / 2013 - 2012 / Light / -53LB
(Main Area)
A-6
Gotowy
Sebastian Acuña
Juan Pablo Gutierrez Dominguez Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Grey / 2009 - 2008 / Feather / -67LB
(Main Area)
B-7
Gotowy
Gael Sequeira Porras
FFK - Desamparados
André Weirich Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Girls / White / 2011 - Mighty-Mite 3 / Light
(Main Area)
A-8
Gotowy
Camila Romero Zuñiga
FFK - Desamparados
Catalina Cordero Alliance Costa-Rica Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Middle / -67LB
(Main Area)
B-9
Gotowy
Josué Monge
Tomás Kailani Elizondo Bello Pura Vida Bjj Wygrana na punkty - 03:00
Boys / White / 2011-2010 / -46.5LB
(Main Area)
A-11
Gotowy
Mathias Chaves
Nicolás Monge Crjj del este Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Feather / 52LB
(Main Area)
B-10
Gotowy
Sebastian Castro
Corpo São BJJ • Roger Coelho BJJ
Alessandro Marchena Lopez FFK - Desamparados Wygrana na punkty - 03:00
Boys / White / 2013 - 2012 / Light / -53LB
(Main Area)
A-7
Gotowy
Kaino Offer
Alliance Costa-Rica
Thiago Carrillo López FFK - Desamparados Wygrana na punkty - 03:00
Girls / White / 2011 - Mighty-Mite 3 / Light
(Main Area)
A-9
Gotowy
Camila Romero Zuñiga
FFK - Desamparados
Catalina Cordero Alliance Costa-Rica Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Boys / Grey / 2011 - 2010 / Middle / -67LB
(Main Area)
B-11
Gotowy
Josué Monge
Tomás Kailani Elizondo Bello Pura Vida Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Boys / Grey / 2008 - Pee-wee 3 / Heavy
(Main Area)
B-12
Gotowy
Romeo Latigue Loisel
Pura Vida Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Carlo Alvarez Alvarado