Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -30 kg - Light
(Kids & Infants)
1-12
Gotowy
Xavier Jimenez
Athletic Advance
Benjamin Castro Mora Alliance Costa-Rica
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -30 kg - Welter
(Kids & Infants)
1-9
Gotowy
Thiago Carrillo López
Athletic Advance
Adrian Gabriel Arauz Moreno Athletic Advance
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -42 kg - Light Heavy
(Kids & Infants)
2-17
Gotowy
Tomás Kailani Elizondo Bello
Santa Teresa Jiu-Jitsu
Ian Zamora RCBJJ-COSTA RICA
Boys & Girls / 2001-2002 (Juvenile) / -66 kg - Welter
(Juniors & Teens)
2-35
Gotowy
Fernando Vega
MAURO SERGIO BJJ
Jose Alejandro Meneses
Boys & Girls / 2003-2004 (Teen) / -50 kg - Light
(Juniors & Teens)
2-21
Gotowy
Adrian Gonzalez
Athletic Advance
Marta Lorena HERO Academy
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -20 kg - Light Feather
(Kids & Infants)
2-1
Gotowy
Derek Carrillo
Athletic Advance
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Tyce Mixon MAURO SERGIO BJJ
Boys & Girls / 2013-2014 (Kids 1) / -21 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-1
Gotowy
Bela Pereira
Alliance Costa-Rica
Thiago Calvo Villalobos Santa Teresa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -23 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-4
Gotowy
Coco Del Mar Shireman
HERO Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Juan Pablo Gutierrez Dominguez
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -26 kg - Light
(Kids & Infants)
2-4
Gotowy
Daniel Zúñiga
MAURO SERGIO BJJ
Camila Romero Zuñiga Athletic Advance Wygrana na punkty - 02:00
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -30 kg - Welter
(Kids & Infants)
1-7
Gotowy
Thiago Carrillo López
Athletic Advance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Adrian Gabriel Arauz Moreno Athletic Advance
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -30 kg - Light
(Kids & Infants)
1-10
Gotowy
Xavier Jimenez
Athletic Advance
Wygrana na punkty - 02:00
Benjamin Castro Mora Alliance Costa-Rica
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -20 kg - Light Feather
(Kids & Infants)
2-2
Gotowy
Derek Carrillo
Athletic Advance
Tyce Mixon MAURO SERGIO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -21 kg - Rooster
(Kids & Infants)
1-13
Gotowy
Niv Dekel
Santa Teresa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Issac Corrales Athletic Advance
Boys & Girls / 2013-2014 (Kids 1) / -21 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-2
Gotowy
Bela Pereira
Alliance Costa-Rica
Wygrana na punkty - 02:00
Thiago Calvo Villalobos Santa Teresa Jiu-Jitsu
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -26 kg - Light
(Kids & Infants)
2-6
Gotowy
Camila Romero Zuñiga
Athletic Advance
Wygrana na punkty
Moisés Castillo Chinchilla Athletic Advance
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -23 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-5
Gotowy
Coco Del Mar Shireman
HERO Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Mathias Chaves
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -34 kg - Welter
(Kids & Infants)
2-12
Gotowy
Alejandro Ramirez
Gael Sequeira Porras Athletic Advance Wygrana na punkty - 02:00
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -30 kg - Welter
(Kids & Infants)
1-8
Gotowy
Thiago Carrillo López
Athletic Advance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Adrian Gabriel Arauz Moreno Athletic Advance
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -30 kg - Light
(Kids & Infants)
1-11
Gotowy
Xavier Jimenez
Athletic Advance
Wygrana na punkty - 02:00
Benjamin Castro Mora Alliance Costa-Rica
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -20 kg - Light Feather
(Kids & Infants)
2-3
Gotowy
Derek Carrillo
Athletic Advance
Tyce Mixon MAURO SERGIO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -21 kg - Rooster
(Kids & Infants)
1-14
Gotowy
Niv Dekel
Santa Teresa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Ezequiel Lopez Athletic Advance
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -42 kg - Light Heavy
(Kids & Infants)
2-15
Gotowy
Tomás Kailani Elizondo Bello
Santa Teresa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Ian Zamora RCBJJ-COSTA RICA
Boys & Girls / 2013-2014 (Kids 1) / -21 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-3
Gotowy
Bela Pereira
Alliance Costa-Rica
Thiago Calvo Villalobos Santa Teresa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -34 kg - Welter
(Kids & Infants)
2-13
Gotowy
Alejandro Ramirez
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Tamara Castillo Athletic Advance
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -23 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-6
Gotowy
Juan Pablo Gutierrez Dominguez
Wygrana na punkty - 02:00
Mathias Chaves
Boys & Girls / 2007-2008 (Infant) / -30 kg - Feather
(Kids & Infants)
2-18
Gotowy
Sebastian Cascante
Athletic Advance
Sunny Love Shireman HERO Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -34 kg - Welter
(Kids & Infants)
2-14
Gotowy
Gael Sequeira Porras
Athletic Advance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Tamara Castillo Athletic Advance
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -21 kg - Rooster
(Kids & Infants)
1-15
Gotowy
Issac Corrales
Athletic Advance
Ezequiel Lopez Athletic Advance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -27 kg - Feather
(Kids & Infants)
1-16
Gotowy
Natasha Naomi Mosca Solis
Santa Teresa Jiu-Jitsu
Aaron Chaves Sanchez Athletic Advance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Boys & Girls / 2009-2010 (Kids 3) / -38 kg - Middle
(Kids & Infants)
1-19
Gotowy
Kristel Araya
Alliance Costa-Rica
Icaro Rafael Vera Contreras Santa Teresa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Boys & Girls / 2011-2012 (Kids 2) / -26 kg - Light
(Kids & Infants)
2-5
Gotowy
Shane Carr
Athletic Advance
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Adrian Lopez Athletic Advance
Boys & Girls / 2007-2008 (Infant) / -27 kg - Light Feather
(Kids & Infants)
1-20
Gotowy
Santiago Corrales Avendaño
Athletic Advance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Alan Za HERO Academy